Cena Kolce

Umieścić kilka transakcji i będziesz zawsze zadać sobie to pytanie w pewnym momencie. Say kupisz EUR / USD pozycja na 1.3700 i mieć cenę docelową na poziomie 1.3730. Cena wspina się do 1.3720, a następnie rozpoczyna się odwrócić. Czy można powiedzieć „dość blisko!” I zabrać swój zysk, czy też pozwolić EUR / USD na pullback a następnie dotrzeć do opcjeonline grupy docelowej na następnej perspektywie? Chociaż każda okoliczność jest nieco inny, istnieją pewne ogólne wytyczne, które pomogą Ci podjąć decyzję.

ogólną wytrzymałość

Siła trendu jest istotnym determinantem czy należy nadal zajmują pozycję lub wydostać. Pullbacks są częścią handlu, ale określenia, które z nich trzymać przez ma kluczowe znaczenie. Ponieważ musimy kontrolować ryzyko, jak również, chcemy tylko, aby zatrzymać się w handlu, czy wycofywanie się banków nie jest prawdopodobne, opteck aby uderzyć nasz przystanek przed platforma opteck broker opinie tendencja się utrzyma. Podczas opteck transakcji tracąc są faktem obrotu, możemy zminimalizować liczbę przegranych przez zawsze handel z siłą cenowej i wychodzenie gdy siła nie jest już obecny.

Rysunek 1 przedstawia EUR / USD wykres 5 minut po rozpoczęciu sesji europejskiej. Cena spada agresywnie, więc szukamy pullback w celu zbycia / krótkie, ponieważ nasze oczekiwanie, że cena będzie nadal spadają.

Rysunek 1. EUR / USD Wykres 5 minuta – Europejska Session

 

Załóżmy, że wkraczamy zwarcie w obszarze oznaczonym „sprzedać w tej dziedzinie.” Cena doświadcza kilka barów iz powrotem, a IQ Option następnie rajdy na kilka opcje binarne IQ Option platforma barów. My „Trzymaj Poprzez ten” jako oczekiwanie jest IQ Option wciąż w dół. Cena spada ponownie (3 bary), ale nie może nawet uczynić go do stanu niskiej ceny widoczne podczas choppiness.

Mimo że ogólna oczekiwana jest jeszcze do drugiej, fakt, cena nie może spaść teraz ostrzega nas większy pullback jest prawdopodobnie nadchodzi, więc „nie posiadają tutaj”. Zamiast tego wydostać. Nie czekaj na cel lub zatrzymać się trafiony, Topoption po prostu wziąć swój opinie Topoption broker opcje binarne niewielki zysk lub niewielką stratę. W tym Topoption  momencie, nie ma siły do drugiej, a ponieważ nie znamy przyszłości, możemy przyjąć, że brak siły jako znak, aby się wydostać.

Ponieważ cena nie może spaść go ostrzegł większej pullback (wyższego). Stało się to krótko po tym, jak dużym ruchów zielonym pasku powyżej poprzednich maksimów.

Cena stalle ponownie. Przypomnijmy, całkowita oczekiwana jest nadal w dół oparty na dużym ruchu w dół po otwartym terenie. Po opcje binarne prostu nie chcą być w opinie opcje binarne brokerzy oszustwo pozycji krótkiej na silnym pullback ponieważ opcje binarne w tym czasie nie mieliśmy pojęcia, jak daleko, że wycofywanie się banków może iść, czy trend może nawet odwrócić.

Rajdy cenie, a następnie zatrzymuje się. Ponieważ całkowita oczekiwana jest w dół, patrzymy na kolejny krótki wpisu. Mam wyciągnąć czarny prostokąt wokół prętów, które sygnalizują krótki wpis. Te paski przewidziane wiele okazji, aby uzyskać krótki.

Cena zaczyna spadać agresywnie podczas i po dwóch barów w prostokącie, ale potem zatrzymuje. Ponieważ ogólny Plus500  trend jest w dół, a teraz pęd opcje binarne Plus500 broker opinie krótkoterminowym jest Plus500  także w dół, uważamy za pośrednictwem tej pullback a następnie zjechać na następnym spadku

Cena Kolce

Silny ruch cen to jedno. Nietypowo silne ruchy cen, cena spike-wysyła inny sygnał. Jeśli wystąpi skok cen w tym samym kierunku, co swoim handlu, dziękuję rynek na dodatkowe pieniądze i zamknąć pozycję, gdy tylko istnieje jakakolwiek oznaka pullback. Cenę skok jest często następuje gwałtowny odwrócenia.

Figura 2 przedstawia zaburzenia Cena skok. Przed skok cena porusza wyższa przyjemnie. Jeśli było dawno nie było powodu, aby wyjść na podstawie pullbacks widziana z lewej strony ostrza.

Nie ma reguły za ile cena musi poruszać się w określonym terminie należy uznać za skok. Ale jeśli zauważy się bar (lub więcej), który jest znacznie większy niż w barach wokół niego podczas głównej sesji, jest prawdopodobne, kolec.

Rysunek 2. EUR / USD Wykres 5 Minute

 

Gdy wystąpi skok, jest całkiem prawdopodobne, że będzie jakaś pullback. Pullback nie może odtworzyć cały skok, ale może odtworzyć większość z nich lub znacznej części nią. W przypadku powyżej, wycofywanie się banków odtworzone cały skok plus kilka normalnego trendu. Ponieważ nigdy nie powinniśmy spodziewać się w handlu, gdy wystąpi nienormalne kolec (często ze względu na nowości, a obrót w prawo być wcześniej należy unikać wiadomości), jeśli zdarzy się po prawej stronie jednego, bierzemy dodatkowy zysk oraz zamknąć pozycję.

Nie wiemy, jak duży pullback będzie kiedy to nastąpi. Na rynku właśnie ukazał nam lotny ruch, więc lepiej wziąć zysk, niż trzymać go przez korekty, który mógłby zabrać wszystkie nasze zyski . Pamiętaj, że zawsze możesz wrócić do innego handlu po wycofywanie się banków, duże czy małe, występuje.

Podsumowanie

Czytania ogólną wytrzymałość jest jednym z najważniejszych pojęć w handlu. To pomoże Ci określić, który handluje podjąć, a które z nich wydostać. Jest różnica pomiędzy siłą i skok chociaż. Mamy trzymać transakcji, które pokazują siłę, ale jeśli wystąpi skok weźmiemy dodatkowy zysk i wyjść w dowolnym znakiem pullback.

Podejmując decyzję, aby wydostać się z handlu, czy nie będzie również powoływać się na bycie w stanie powiedzieć, kiedy trend jest właśnie konsolidacja, a następnie będzie się utrzymywać, czy tendencja ta cofania. W tylniej rzut oka łatwo jest A Zobacz odwrócenie, ale w czasie rzeczywistym, dzięki czemu te ustalenia, wymaga praktyki. To zagadnienie zostanie omówione w następnym artykule : powinienem trzymać Poprzez Pullback lub Get Out? – Część 2