historii cenowym

Zacząłem oglądać USD / CHF tuż przed 6:30 AM EST. W tym momencie, para wreszcie zaczynają wyrwać się z ciasnym, wydłużonego kanału, który właśnie zużywanej poprzednie dziewięćdziesiąt minut historii cenowym. Nawet gdybym oglądał ten składnik w tym momencie, to wątpliwe, bym zajął handel w dowolnym punkcie, mimo kanał by stać się oczywiste, opcjeonline.com około 6:00 (przynajmniej dla opcji put). Zakres było mniej niż pięć pestek, a jak już wspomniano w poprzednich postach, wolę unikać transakcji, w których mogłoby pojawić się bardzo blisko wsparcia lub oporu – np, tak jak w tym scenariuszu przez ewentualnie rozważa opcję sprzedaży, gdy nie obsługują mniej niż pięć pipsy dalej.

Chociaż wiele z tych możliwych transakcji kanału będzie pracował tu, zawsze wolą pozostać pacjenta w takich sytuacjach i daj przerwę rynku w kierunku, w którym chce. Kiedy kanał jest notowany w bardzo wąskim przedziale – być zdefiniowana jako pięć pipsów opcjeonline lub więcej w odniesieniu do krótkoterminowych transakcji binarnych – I zawsze wolą siedzieć na moje ręce i czekać, jak to tylko kwestia czasu, zanim rynek złamie w jednym lub drugim kierunku. Ponadto może być bardzo trudne do określenia, który kierunek, http://www.opcjeonline.com/iq-option/ może być. Czasami można zostawić dochodowych możliwości handlu na stole, ale w wielu przypadkach nie będzie.

W każdym razie, tak jak zacząłem oglądać USD / CHF zaczął wyrwanie jej kanału do jego spowolnienia. Akcja nie była znaczna, co oczekiwano dane było jeszcze w okresie stosunkowo niskiej zmienności (06:30 EST, wstępnie US Open oraz pozycji na europejskim późnym rankiem / wczesnym popołudniem). Para widział pewne wsparcie wokół poziomu Artykuł przez portal internetowy 0.93512 przed przebiciem, że na około 7:30 rano.

Jednakże, cena nadal oscylować wokół poziomu 0.93512, dotykając do northside i odbijając się jako opór. Trwało to przez cztery kolejne świece i skończyło się na zrobieniu opcji put na 7:55 świecy w 0.93512 dla mojego pierwszego dnia handlu.Cena została również downtrending przez ostatnie kilka godzin. Niemniej jednak, to zdecydowanie wyboista rada handlu; napotkał dwa stosunkowo silne skoki powyżej poziomu, który okazał się być fałszywych przerwy. Mimo to wygrał tylko ułamek pip.

Moja druga handlu przyszedł krótko po 8:20 na świecy. USD / CHF utworzyły poziom wsparcia w 0.93435 tuż po 3:30 rano.Cena zanotował silny ruch w dół do poziomu na 8:15 świeczniku przed 0.93435 odbyła się ponownie i grzeszników z powrotem powyżej. Więc w związku z tym wziąłem opcję call na dotyku poziomie o 8:20 świecy. Ten okazał się być fantastycznym handel i złapałem ogromny skok na świecy zamknięcia. Handel wygrał 19 pipsów.

 

Nie tak dziwnego, że na rynku nadal tempa poprzez codzienną poziomie przegubu 0.93646 (fioletowa linia), chociaż chciałbym rozważyć dalsze go dla opcji call. Następny poziom miałem kierowane do opcji put był poziom 0,93718 (górna linia czerwona), co było codzienne wysokie na kilka godzin przed. Wzrostowy ruch widział jej spadek tempa z dwoma silnymi najlepszych knotów na 8:30 i 8:35 świecami. Cena nie dotykaj mojego ukierunkowanego poziom na 8:40 świecy przed odprowadzanie wilgoci z powrotem w dół. W rezultacie, ten zaproponował mi się, że poziom oporu mogłoby utrzymywać i wziąłem opcję put na ponownym naciśnięciem 0.93718 o 8:45 świecy. Ten handel był rzeczywiście przed zamknięciem się jako o dwóch-pip zwycięzcy out-of-the-money dla większości jej trwania, idąc nawet pięć pestek niełaskę,. To był zdecydowanie mój ryzykowny handel dnia, biorąc pod uwagę, że została podjęta w kontekście trendu wzrostowego, a także dostania się do wyższej zmienności w okresie więcej instytucji amerykańskich weszła na rynek.

 

Rynek wrócił nad moją ceną wykonania z poprzedniej handlu na następnej świecy. Rynek w końcu utworzyły poziom oporu na 0.9377. Nie brałem żadnych opcji put tutaj, jak trend zdecydowanie skierowana do góry w tym momencie. Potem, cena odtworzone z powrotem do przegubu i mocno odbił się na 9:20 świecy. Prawie dziesięć minut później, gdy rynek ponownie dotknął pivot (0.93646), wszedłem opcję kupna, oczekując poziom działać jako wsparcie. Ten handel wygrał około siedem oczek.

 

Idąc 4/4 ITM był na pewno świetny sposób na rozpoczęcie tygodnia (chociaż to była środa, nie ma czasu do handlu w poniedziałek i wtorek), zwłaszcza po zaledwie trzech godzin o wartości pracy. Oczywiście, jeśli kiedykolwiek jakieś pytania dotyczące treści moich artykułów, prosimy zostawić komentarz poniżej lub skontaktuj się ze mną na forach tu binaryoptions.net.