tym handlu

Będąc moje godziny w piątek sprzyjał późniejszych godzinach porannych, postanowiłem wrócić do jakiegoś stanie handlu jak ja w poniedziałek stockpair.com . Postanowiłem trzymać się z handlu tylko firmy Apple (AAPL), jak McDonalds (MCD) nie Sprawdź i doświadczenia www.opcjeonline.com zapewnia niczego sprzyjającego konfiguracji próbnych handlu. Także, zdecydowałem się na ich 10-minutowych expiries dziś zamiast 30-minuters jak zrobiłem w poniedziałek.

Zacząłem oglądać wykres z dzwonkiem otwierającym a rynki expectedly zaczął walić niemal we wszystkich dziedzinach, w dużej mierze ze względu na geopolitycznej walki nadchodzi w postaci potencjalnych USA doprowadziły strajków przeciwko to ciekawe Syrii. W rezultacie, umieścić opcje wydawało się, że najlepszym rozwiązaniem na dzień chyba że coś naprawdę dobrego zestawu wzdłuż wsparcia cenowego.

Pierwsza próba przyszedł na wsparcie 1 (489.72) o godzinie 10 czasu EST. Jednak cena wiał całkowicie przez tego poziomu i przyszedł po prostu grosze nieśmiały testowania wsparcia 2 (487.74) tylko piętnaście minut później. Na szczęście ze względu na Zobacz wszystkie brokera znalezienie handlowych zestawów, cena zaczęła odtworzyć z powrotem do wsparcia 1 i odbił się od 10:30 świecznika.Mam w opcji put na ponownym naciśnięciem 489.72 o 10:35 świecy, opierając handel wokół punktu obrotu oraz tendencji spadkowej, która była prawdopodobnie poddawać się co najmniej przez pozostałą część nocy. Handel zamknął się dokładnie dziesięć minut później, wygrywając przez 1,30.

Po tym handlu, cena zamknięte poniżej wsparcia 2 na 10:50 świecy choć nie odtworzyć kawałek z powrotem powyżej później.Po rynek zamknął poniżej wsparcia 2 ważniejsze od 11:15 świecy, poziom zaczęli zachowywać się bardziej jako poziom oporu, Kliknij ten link, tu i teraz trzymając na 11:20 świecy przed pochłaniające i tworzących Doji na 11:25. Przy tendencji spadkowej, punktu obrotu wsparcie 2 i ceny akcji wszystkich sprzyjający przenieść się do drugiej, wszedłem opcji put na dotyk wsparcia 2 na 11:30 świecy. Powiedziałbym, że był to prawdopodobnie mój ulubiony set-up przez cały tydzień niezależnie od tego czy ostatecznie wygrał, czy nie. Set-up jak te idą do wygrania ponad 80% czasu w moim doświadczeniu. Ten handel wygrał 0.71.

 

I nadal oglądać AAPL dopóki 12pm EST, kiedy cena była na poziomie około 486-487. Ogólnie rzecz biorąc, większość codziennych działań na magazynie występuje przed godziną lunchu podczas handlu objętość zaczyna zwężająca się. Mimo to, nadal można znaleźć dobre regularnie set-upy w ciągu dnia przed zamknięciem rynku. Jeśli spojrzeć na http://www.opcjeonline.com/plus500/ poniższy wykres, można zobaczyć, jak poziomy 488.40 oraz 486,66 cen w dniach tuż po 12:00 na rynek blisko o 4:00 PM. Ton zestawach wielokrotnie występowały w tych cenach w godzinach popołudniowych. Opcje oddane do oporu po południu 488.40 sama mogłaby przyniosły mnóstwo wygrywające. Niestety, ja po prostu nigdy nie mają czasu, by poświęcić na południu USA godzinach handlu akcje lub nawet godzin porannych w tym zakresie. Ale ja naprawdę jak ceny akcji związanej z obrotem akcjami i wziąłbym binaria częściej na tych gdybym miał godziny dla mnie dostępne.