Bitcoin Slides do $9,100

Bitcoin Revolution rozpoczął dzień z negatywną dynamiką. W czasie prasy, największa kryptokurcja według Market Cap jest notowana na 9.120,96 dolarów (-0.55%), według CoinMarketCap.

Wykres pary transakcyjnej USD/BTC od EXANTE Ze swojej strony, Ethereum spadło do $233.28 (-1.02%), podczas gdy XRP spadło o 0.77% i jest obecnie notowane na poziomie $0.192. Mówi zespół analityków FxPro: „Cena Bitcoin’a zmieniła się nieznacznie w ciągu tygodnia, stabilizując się dziś rano na poziomie około 9.100$.

Całkowity limit rynkowy rynku krypto pozostał bez zmian w ciągu tygodnia na poziomie około 269B dolarów. Boczny trend, w którym krypto waluta jest zanurzona, trwa już od dłuższego czasu, a główne wiadomości na rynku krypto nie są związane z samymi kryptami, ale z hakowaniem dużej liczby gwiazd i firm na Twitterze. Podczas gdy akcje Twittera zaczęły spadać, za każdym razem, gdy Bitcoin i inne waluty cyfrowe są atakowane, perspektywy dla całej branży są zagrożone.

Minęło już trochę czasu, odkąd ataki na główne giełdy doprowadziły do kradzieży miliardów dolarów. Nie dzieje się tak jednak dlatego, że giełdy są nieprzeniknione, ale raczej dlatego, że nie mają już pieniędzy przechowywanych w „gorących portfelach“. Rynek kryptograficzny potrzebuje bodźca ze strony inwestorów detalicznych, aby ponownie się rozwijać“.

Według rankingu CoinMarketCap, 8 walut w pierwszej dziesiątce jest w kolorze czerwonym. Jeśli chodzi o limit rynkowy dla wszystkich walut wymienionych w CoinMarketCap, to pozostaje on na poziomie 269 559 562 145 dolarów.